انبارداری

این شرکت با دارا بودن فضاهای مسقف و روباز انبارش، نیروهای متخصص و تجهیزات به روز و با رعایت استانداردهای نوین انبارداری (نظیر FIFO، HIFO ، LIFO و MHD) و HSE و همچنین سیستم های اطلاعاتی یکپارچه آماده ارائه خدمات انبارداری موقت و بلندمدت انواع محموله های جامد، مایع، گاز و تجهیزات صنعتی بصورت بسته بندی شده، مظروف و یا فله در احجام و اوزان بالا و یا کم با حداقل تلفات کالا و بهینه ترین شیوه می باشد. 

پیگیری امور از طریق : تلفن تماس: 66818796- 021 ، پست الکترونیکی: warehouse@ptc-ir.com

حجیم

ما با در اختیار داشتن بیش از 32000 متر مربع انبار مسقف و روباز مجهز به انواع تجهیزات انبارش، ایمنی و امنیتی فضایی وسیع و مطمئن برای نگهداری محموله های مشتریان فراهم کرده ایم.

خرد

بدلیل تنوع فضاهای انبارداری، انبارش محموله های خرد نیز در سبد خدمات ما قرار گرفته اند.

ترانزیت

با توجه به انعطاف در خدمات انبارداری ما، این امکان برای مشتریان فراهم شده است که محموله های خود را بصورت موقت (ترانزیت) در نزد ما به امانت سپرده تا پس از مدت زمان مورد توافق نسبت به حمل آن از انبار اقدام شود. این تسهیلات بویژه برای محموله های وارداتی نظیر تجهیزات صنعتی، سیستم های ابزار دقیق، ماشین آلات، کاتالیست ها و... که به تازگی از گمرک ترخیص شده و برای توزیع، مصرف و ارسال نیازمند زمان کافی می باشد کاربرد دارد.

مخازن

شرکت ما با در اختیار داشتن یک ششم سهام شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی، این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا خدمات مخزن داری انواع مایعات و گازهای شیمیایی را در مناطق استراتژیک نظیر بندر امام خمینی، بندر پارس عسلویه و سایت مخازن پتروشیمی بندر ماهشهر جهت مقاصد صادراتی و وارداتی ارائه نماید. این مخازن بدلیل نزدیکی به اسکله های تخلیه و بارگیری، در تکمیل زنجیره تامین مشتریان بسیار موثر هستند.

تلفن تماس: 88062248-021(شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی)


جهان دنیز کالا

امتداد زنجیره پایدار

پایانه و مخازن پتروشیمی

ساحل گستر پارس

پتروهمکاران سورین آژند