حمل و نقل ریلی

با رشد بازارهای هدف داخلی، منطقه ای و بین المللی و نیاز به تامین مواد اولیه و همچنین ارسال تولیدات در احجام بالا، سیستم حمل و نقل ریلی بدلیل صرفه اقتصادی و ایمنی بالا، یکی از گزینه های جدی برای صنایع محسوب می شود. این شرکت با توجه به فرصت های پیش رو، این امکان را بعنوان یک فورواردر ایجاد کرده است تا مشتریان بتوانند از طریق راه آهن به مقاصد داخلی و خارجی محموله های جامد، مایع و گاز را در قالب واگن های مسقف، لبه دار، مسطح، مخزن دار، فله بر، یخچال دار، شن کش، ترافیکی با کمترین هزینه و زمان دسترسی یابند.

پیگیری امور از طریق : تلفن تماس: 88576451- 021، پست الکترونیکی: Railway@ptc-ir.com

داخلی

بدلیل گسترش اتصال صنایع و مناطق ویژه صنعتی به شبکه ریلی کشور، این شرکت با در نظر گرفتن این پتانسیل و با استفاده از توانایی خود، این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند مواد اولیه و محصولات خود را در حجم بالا از طریق سیستم حمل و نقل ریلی جابجا نمایند. 

ترانزیت

با توجه به قابلیت های موجود در شرکت و هماهنگی با شرکت ها و سازمان های خارجی و داخلی، امکان ارائه خدمات ریلی به محموله های ترانزیت ریلی که متقاضی استفاده و عبور از شبکه ریلی ایران هستند وجود دارد.

بین المللی

ورود به بازارهای منطقه ای و اتصال راه آهن ایران به کشورهای همسایه این امکان را ایجاد کرده تا تبادلات کالایی بویژه در بخش صادرات میسر گردد. با توجه به این زیرساخت ها و یکپارچگی شبکه ریلی، این شرکت می تواند جهت خدمت رسانی به مشتریان برای صادرات تولیداتشان، تسهیلات لازم را فراهم نماید.


جهان دنیز کالا

امتداد زنجیره پایدار

پایانه و مخازن پتروشیمی

ساحل گستر پارس

پتروهمکاران سورین آژند