پیام تبریک نوروزی مدیرعامل

.

 

مديرعامل شرکت مهندسی حمل ونقل پتروشیمی طي پيامي نوروز 1402 را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي شرکت ، آقای دکتر ابراهیم یاسری طي پيامي عيد باستاني نوروز را به سهامداران ، اعضای هیات مدیره و كاركنان اين شركت تبريك و تهنيت گفت.

در اين پيام آمده است؛ « فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پرطراوت بهارطبیعت ، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزدمنان و زمانی برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل است.

سال ۱۴۰1 را با تمام فراز و نشیب ها ، غم ها و شادی ها با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران ، روسا ، کارکنان و رانندگان عزیز پشت سرگذاشتیم. اکنون زمان آن است که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی بی وقفه ، خود را برای انجام پروژه ها و کارهای جدید آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم. از سوی دیگر نوروز امسال مقارن گردیده با ماه مهمانی خدا که این همزمانی خجسته را باید به فال نیک گرفت که نو شدن  طبیعت با دگرگونی و بازسازی روحی و تقرب بیشتر به درگاه حق تعالی همراه خواهد شد.

ضمن عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو ، افتخار دارد بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک سهامداران و اعضای محترم هیات مدیره و همچنین مدیران و تمامی کارکنان و رانندگان محترم که سرمایه اصلی شرکت محسوب می شوند ، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان فردایی روشن ، بهروزی و توفیق روز افزون آرزو نمایم.»