پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت روز حمل و نقل

.

در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل می تپد و نقش بسیار حیاتی در توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی دارند و قطعاً تمامی خدمتگزاران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت ، همواره با فراز و فرودهایی همراه است؛ اما هدف والایشان تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مردم شریف ایران اسلامی است.
26 آذرماه به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان « روز حمل و نقل » انتخاب شده است. این روز را به تمامی دست اندرکاران و شاغلان صنعت حمل و نقل کشور ، اعضاء هیات مدیره ، مدیران ، روسا ، کارکنان و علی الخصوص رانندگان عزیز شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید است در ادامه راهی که پیش رو داریم بتوانیم همه با هم با سعی و تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به اهداف تعیین شده خود و نیز در جهت خدمت‌رسانی به صنعت حمل و نقل کشور و مجتمع های پتروشیمی گام‌های بلندی برداریم و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابیم.

 

حامد عباسی نامی - مدیر عامل