گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی

با افزایش 700 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، 400 ریال سود در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی تقسیم گردید.

به اطلاع می رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی برای سال مالی منتهی به 1402/12/29 در سال کنفرانس شرکت بازرگانی پتروشیمی برگزار شد.
این جلسه رأس ساعت 15 روز شنبه مورخ 31 تیرماه 1402 با حضور نماینده شرکت بازرگانی پتروشیمی ، نماینده سهام عدالت ، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و حضور بیش از 81 درصد از سهامداران شرکت برگزار گردید. جلسه به ریاست دکتر علی اصغرصالحی به عنوان نماینده سهامدار عمده تشکیل و با دعوت از دیگر اعضای هیأت رئیسه از سوی ایشان با توجه به درصد سهامداران حاضر در مجمع به طور رسمی آغاز شد.
در ادامه دکتر محمدحسن فامیلی ، رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی گزارش عملکرد و دستاوردهای شرکت در سال مالی منتهی به 1402/12/29 شامل : فروش خدمات ، حمل ، ترخیص ، انباداری ، اقدامات مالی ، حقوقی ، دستاوردها و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق و برنامه‌های آتی این شرکت را به مجمع ارائه نمود و در ادامه افزودند سود شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 461 درصدی داشته است .
پس از قرائت گزارش رئیس هیات مدیره و سرپرست شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی ، بازرس قانونی و حسابرس به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و پاسخ‌های لازم از سوی مدیران شرکت براساس بندهای مطرح شده و همچنین سوال‌های سهامداران ، به مجمع ارائه گردید و با تأیید سهامداران صورت‌های سال مالی منتهی به 1402/12/29 به تصویب مجمع رسید. مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی همچنین پرداخت سود 400 ریالی را برای هر سهم در سال مالی منتهی به 1402/12/29 تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعیه منتشره از سوی شرکت در سامانه کدال اعلام کرد.
همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت و مؤسسه حسابرسی وانیا نیک تدبیر به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و مؤسسه حسابرسی تدوین و همکاران به عنوان بازرس قانونی و حسابرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به 1402/12/29 انتخاب شدند. جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مهندسی حمل ونقل پتروشیمی در ساعت 16:30خاتمه یافت .