بار ترافیکی

شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی با سال ها تجربه در حمل بارهای ترافیکی و دارا بودن نیروهای مجرب و در این زمینه آماده ارائه هرگونه خدمات را با توجه به دستورالعمل های جابجایی محموله های ترافیکی دارد . 

شرکت مهندسی حمل ونقل پتروشیمی با رعایت مواد 51 گانه دستور العمل اجرایی جابجایی محموله ترافیکی اقدام به جابجایی بارهای ترافیکی شما مشتریان محترم می نماید. 

تعریف وسیله نقلیه و بار ترافیکی :

تردد وسایل نقلیه‌ای که ابعاد و اوزان آن‌ها، بدون بار، یا پس از بارگیری محموله، دست‌کم، از یکی از ابعاد یا اوزان زیر، تجاوز نمایدرا بار ترافیکی نامیده  و برای تردد آن‌ها، باید پروانه‌ی عبور صادر شود. این‌گونه وسایل نقلیه، در این دستورالعمل، وسایل نقلیه‌ی ترافیکی، محموله‌ی آن‌ها، محموله‌ی ترافیکی، و شرکت‌هایی که با داشتن مجوزهای لازم، مبادرت به حمل‌ونقل این‌گونه محموله می‌نمایند، شرکت‌های حمل‌ونقل ترافیکی، نامیده می شوند.

1ـ عرض:2/60 متر (دو متر شصت سانتی‌متر)

2ـ ارتفاع: 4/50 متر (چهار متر و نیم)

3ـ طول:

ـ کامیون دو محور                                     10متر (ده متر)

ـ کامیون با یدک                                       12 متر (دوازده متر)

ـ تریلی4 چهار محور و بیش‌تر                     16/50 متر (شانزده متر و نیم)

4ـ وزن : 40 تن

سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌های کشور، با اعلام به شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای، و شرکت‌های حمل‌ونقل وابسته به نهادهای دولتی، پس از برگزاری آزمون، درخصوص مفاد دستورالعمل، نحوه‌ی صدور پروانه‌ی عبور، و مقررات حمل‌ونقل جاده‌ای، با داشتن شرایط زیر، مجوزهای لازم را، برای جابه‌جایی محموله‌های ترافیکی، به آن‌ها ارایه، تا براساس مفاد این دستورالعمل، نسبت به صدور پروانه‌ی عبور، و جابه‌جایی محموله‌های ترافیکی، اقدام نمایند.

محموله‌هایی که پس از بارگیری، از نظر ابعاد و اوزان، براساس مفاد ذکر شده مشمول ضوابط این دستورالعمل باشند، تنها باید توسط شرکت‌های حمل‌ونقل دارای مجوز حمل‌ونقل ترافیکی حمل شوند که شرکت مهندسی حمل ونقل پتروشیمی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.

دفتر اصلی

سعادت‌آباد - بلوار دریا - پلاک 32 - شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی
تهران
ایران 

پست الکترونیک :

              info@ptc-ir.com


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی می‌باشد